IZPĀRDODAM MANTAS

  • Apdrošināšanas negadījumos cietusī manta – avarējuši transportlīdzekļi un citas bojātas mantas

  • Neizmaksātās līzinga auto un citas pārņemtas mantas

  • Komercķīlas un cita veida nodrošinājumi

  • Bankrotējušu un maksātnespējīgu uzņēmumu manta

  • Gadījumos, kad īpašnieks vēlas ātri atbrīvoties no mantas, vai īsā laikā nepieciešami finanšu resursi - par cenu, kas atbilst piespiedu pārdošanas vērtībai

 

Ar preču klāstu iespējams iepazīties portālā www.utrupe.lv

Visus izsoles objektus un preces var apskatīt, iegādāties un saņemt mūsu uzglabāšanas laukumā. Lai apskatītu preces, vēlams iepriekš sazināties ar mums.

Nulpes iela 27, Rīga (agrāk Maskavas 450B) – Waze: utrupe.lv DARBA LAIKI

 

ZEMĀKĀS CENAS GARANTIJA

Garantējam, ka preces cena pie mums ir zemāka kā jebkurā citā mazumtirdzniecības veikalā Latvijā. Ja gadījumā būsim kļūdījušies, nosakot augstāku cenu konkrētai precei, atgriezīsim naudu vai arī kompensēsim Jums preces cenas starpību.

 

KĀ KĻŪT PAR PIRCĒJU?

  • PĒRC BEZ IZSOLES - ja portālā utrupe.lv ir izvietots objekts, kuru var iegādāties par noteiktu cenu ar norādi PĒRC BEZ IZSOLES, tad objekts ir nopērkams bez reģistrēšanās portālā utrupe.lv.

Šajā gadījumā nepieciešams sazināties ar kādu no mūsu pārdošanas speciālistiem, lai noskaidrotu preces pieejamību un vienotos par apskates laiku.

  • IZSOLE – ja portālā utrupe.lv izvietota izsole, tad, lai piedalītos solīšanā, nepieciešams reģistrēties kā portāla lietotājam, pirms tam piekrītot Izsoles noteikumiem, kā arī saglabāt bankas rekvizītus, telefona numuru un epastu.

Standarta izsoles ilgums ir 2 nedēļas. Solīšana notiek anonīmi. Katrs solījums ir solījums iegādāties konkrēto izsoles objektu.

Ja solījums izdarīts izsoles pēdējās minūtes laikā, izsole automātiski pagarinās par 1 minūti. Piemēram, izsole noslēdzas 12:00. 11:59:15 tiek izdarīta likme - izsole pagarinās līdz 12:01 (+1min).

 

SEKO JAUNUMIEM

Tā ir iespēja pirmajam saņemt ziņas par izsoles portālā utrupe.lv saņemtajām precēm, kas tiks vai ir izvietotas pārdošanā. Kā arī saņemt ziņas par pārcenotām precēm u.c. akcijas precēm un piedāvājumiem pastāvīgajiem klientiem – REĢISTRĒTIES JAUNUMIEM

 

SVARĪGI

Jebkuram pircējam ir iespēja kļūt par aģentu, pirkt izsoles objektus trešo personu vārdā, šādā gadījumā jums jānoslēdz vienošanās par kustamās mantas iegādi ar utrupe.lv starpniecību.

!!! Lūgums ņemt vērā. Nosolot objektu, kas izvietots portālā utrupe.lv, jūs apņematies objektu iegādāties, taču, atsakoties vai vilcinoties ar iegādi, jūs tērējat ne tikai savu laiku, bet arī mūsu laiku un resursus. Šajā gadījumā dalība nākamajā izsolē jums tiks liegta. Atkārtotas reģistrācijas maksa ir 50 EUR precēm līdz 5000 EUR, bet virs 5000 EUR – atkārtota reģistrācijas maksa 100 EUR.

 

PRECES STĀVOKLIS

Lūgums iepazīties ar preces stāvokli klātienē, nepieciešamības gadījumā noskaidrojot papildus informāciju.

Utrupe.lv pārdotās preces ir bez garantijas.

 

DOKUMENTU NOFORMĒŠANA UN LOĢISTIKA

Noformējam preču iegādes dokumentāciju, nepieciešamības gadījumā sniedzam atbalstu eksporta darījumu dokumentācijas sagatavošanā.

Par transportēšanas pakalpojumiem lūdzam interesēties pie mūsu pārdošanas speciālistiem.